Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tu napisał:
Czy którekolwiek z was zna osobiście tego księdza? Dla nie jest on wzorem i nawet jego sny tego nie zmienią..jest wspaniałym człowiekiem ciekawe jakby któreś z was urodziło się kobietą a całe życie czuło się mezczyzna czy też oczekiwalibyscie potępienia ze strony kosciola czy przynajmniej odrobiny zrozumienia. Nie ma nic w tym tekście świadczącego że ksiądz pochwała te orientację seksualne..
Tak, znam osobiście tego cynicznego dwulicowca o pedofilskich skłonnościach, pijaka palącego trawkę. Miałam nieprzyjemność poznać go w okolicznościach prywatnych i omijam od tego czasu jak zarazę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety znam i jestem żywym dowodem na to że trzeba zwiewać jak najdalej od takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znów ten Puzewicz? http://forum.dzienni...98/page__st__60
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No taka wielka slawa Kościola, że gdyby nie Terlikowski to nikt by sie nie dowiedział o jego wizjach. Przebrzmiały juz jego lata w Kosciele, wiec probuje takimi glupimi wpisami jeszcze potrzasnac opinia publiczna. A swoja droga to przeciez mozna w podobny sposob miec wizje z pedofilami, mama małej Madzi i plejada gwiazd faszyzmu i komunizmu. Np ks Puzewicz widzi pokoj pełen faszystów. Już widze jak go Żydzi bronia a on tłumaczy, że każdy ma prawo do zbawienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Puzewicz powinien ze swoimi snami podzielić się na spotkaniu księży. Pewnie wielu tam gejów i zapewne zostanie zrozumiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks puzewicz jest zklamany, niegrzeczny wobec mlodych kobiet -te jego "smieszne komentarze" znam go i wiem ze to zly czlowiek, na pokaz wielki spolecznik ale tylko na pokaz , tak naprawde jest prostackim, pelnym pychy i chamstwa kolesiem, bez wspolczucie dla innych, dazacy do swoich celów czyli do pokazywania ile to on zrobil( tak naprawde koszem naiwnych wolontariuszy) pelan hipokryzji nie majacy nic wspolnego z wiarą kolesiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalam puzewicza 12 lat.pracowalam u jego boku.widze ze o swoich skłonnościach zaczyna mówić publicznie.chyba na starość mu się poprzewracało doszczętnie w głowie.znam jego sprawe z 2010 roku bo sama podałam go do prokuratury.m.p sypia z kim popadnie a wszystkie jego laski są przekonane że są jedyne i niepowtarzalne.znam wiele jego byłych dziewcząt.i tak ks mp dalej zajmuje się pracą z młodzieżą i robi co chce w lublinie.a kościół to toleruje.mp ma zbyt silną pozycję w lublinie żeby go zdjąć z posługi.dlatego nie rozumiem abp - nic z tym nie robi.kiedyś mam nadzieje że ta sprawa ujrzy światło dzienne...i skończy się ta seksualna tragedia którą tworzy mietek.a ludzie współpracujący z nim przestaną udawać że nie wiedzą co się dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także znam księdza osobiście i jestem pod wrażeniem jego osoby. Współpracowałem z nim kilka lat i nic złego powiedzieć nie mogę. Skoro tak wszyscy o tym wiecie jakie to straszne rzeczy wyrabia dlaczego nic z tym nie zrobicie. straszną rzeczą wydaje mi się ze ktoś z kimś pracuje tyle lat i tak długo w tym tkwił i nagle postanowił opowiedzieć światu jaki to Ksiądz Puzewicz jest straszny. Człowieka bardzo łatwo można zniszczyć i skrzywdzić, ale jak ktoś nie ma dowodów, a tylko sobie gdyba to niech zostawi sobie dla siebie. Jak można powiedzieć, że jak ktoś pomoga to się z tym obnosi. JA uważam żę dobrze że tak robi, pokazuje że warto pomagać i ma to sens. Tomasz B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez napisala że do prokuratury zgłosiła. A że nagle ktos postanawia po latach opowiadac to nie zawsze znaczy że konfabuluje. Inaczej nigdy nie dawano by wiary opowieściom osób opuszczających sekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również potwierdzam to co wcześniej można przeczytać ,ksiadz mp jest bardzo cwanym lisem i może na wielu osobach robić dobre wrażenie, ludzie nie obyci z socjotechnikami nabierają się na tą jego "przebojowość" "młodzieżowość" i inność - bo faktycznie jest inny niż pozostali księża, jednak tak naprawdę - bardzo świetnie wykorzystuje i manipuluje ludźmi dla swoich celów, by je osiągnąć, ludzie są naiwni a on to doskonale potrafi wykorzystać, nie znosi sprzeciwu, po mieście krąża historie,że lata sobie na Kubę i do Gruzji za pieniadzę z kurii ( w ubiegłym roku był na Kubie podobno 2 razy) i szasta pienidzmii ktore na radio dostaje z kurii na lewo i prawo , ten człowiek nie zna pojecia wstydu, wiec pewnie i to po nim spłynie jak po kaczce woda ...a Ci którzy go bronia bedą zyli w swiecie - który im nakreslił ksiadz i bawimy sie dalej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATECHIZM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO: "2358 Znaczna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; dla większości z nich stanowi ona trudne doświadczenie. Powinno się traktować je z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i - jeśli są chrześcijanami - do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji. 2359 Osoby homoseksualne są wezwane do czystości. Dzięki cnotom panowania nad sobą, które uczą wolności wewnętrznej, niekiedy dzięki wsparciu bezinteresownej przyjaźni, przez modlitwę i łaskę sakramentalną, mogą i powinny przybliżać się one - stopniowo i zdecydowanie - do doskonałości chrześcijańskiej." W którym to miejscu wpis ks. Puzewicza kłóci się z obowiązującym wszystkich katolików, w tym panów Terlikowskiego i Podstawkę, Katechizmem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamy ks.Puzewcza od bardzo długiego czasu,jest to osoba godna naśladowania .Był,jest i zawsze będzie szanowany przez prawdziwych katolikow,przez zwykłych ludzi.to co mówi jest zawsze zgodne z sumieniem i nauką Chrystusa.A ci wszyscy którzy szukają okazji aby go krytykować zawsze znajdą przysłowioweg,,kija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamy ks.Puzewcza od bardzo długiego czasu,jest to osoba godna naśladowania .Był,jest i zawsze będzie szanowany przez prawdziwych katolikow,przez zwykłych ludzi.to co mówi jest zawsze zgodne z sumieniem i nauką Chrystusa.A ci wszyscy którzy szukają okazji aby go krytykować zawsze znajdą przysłowioweg,,kija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwi katolicy... to kategoria ktora sobie przyznaja Ci prawdziwi katolicy czy moze ktos ich ocenia i otrzymuja noty? Ten jest prawdziwy, ten wpol a ten udawany katolik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a prawda was wyzwoli..." dlaczego więc wolicie żyć w kłamstwie? Boicie się, że Wasz ideał sięgnie bruku? A może już go sięgnął tylko bielmo na ocach nie pozwala Wam tego dostrzec. Po co ktoś miałby oczerniać? Co by tym zyskał? Nie zadaliście sobie choćby przez chwilę pytania, czy to może być prawdą? a co by się stało gdyby to było prawdą. Nigdy nie zadacie sobie takiego pytania... bo nagle wiele faktów mogłoby się Wam zacząć układać w jedną całość. A na to Wasze bielmo nie może pozwolić... Prawda was wyzwoli... szkoda, że niektórzy poznają ją dopiero na ostatecznym rozliczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puzewicz szuka sobie mijsca w niebie dla siebie i dla innych gejow oraz pedofilow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierni z kościoła św.Ducha napisał:
Znamy ks.Puzewcza od bardzo długiego czasu,jest to osoba godna naśladowania .Był,jest i zawsze będzie szanowany przez prawdziwych katolikow,przez zwykłych ludzi.to co mówi jest zawsze zgodne z sumieniem i nauką Chrystusa.A ci wszyscy którzy szukają okazji aby go krytykować zawsze znajdą przysłowioweg,,kija.
szczególnie godne jest naśladowania, jak wasz wspaniały ksiądz zwolnił z radia er samotna matkę z dzieckiem .i innych ludzi, a zatrudnił osoby powiązane miedzy innymi z kościołem św. Ducha- Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Centrum Wolontariatu! no naprawdę warto być dumnym z tak wspaniałego księdza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APELUJĘ DO MŁODYCH DZWIEWCZĄT I ICH RODZICÓW! nie dajcie się nabrać na "wariata z miłości".dziewczęta drogie nie jesteście jedyne, w których "zakochał" się nasz ks.to ściema.nie odpisujcie na smsy.pokarzcie smsy, maile waszym rodzicom lub pedagogom szkolnym.jeśli macie koleżanki które są w podobnych "bliskich" relacjach z ks informujcie je.tylko od was zależy zdrowie psychiczne młodych ludzi.nie wybierajcię na przekażdżki do lasu i oglądanie ptaków.wiem, że osobowość tego człowieka przyciąga jak magnez.ale stawiajcie granice.bo potem będzie za późno.jeśli jakiekolwiek jego zachowanie budzi wasz niepokój zgłaszajcie to do pedagogów szkolnych...psychologów...rodziców lub na niebieską linię do kwp.jest to człowiek o wielkiej haryźmie ale też z ogromnym problemem.na spotkaniach i wyjazdach obserwujcie z kim rozmawia, komu robi prezenty.otoczcie te osoby szczególną troską.szczególnie młode piękne kobiety.działać dobro można nie tylko u jego boku..powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kim jesteś i kto Cię tak skrzywdził,że z taką nienawiścią mówisz o człowieku.Wiem jedno,że podpisujesz swoje okropne teksty imieniem które noszę również ja.Jest to dla mnie, delikatnie mówiąc,niekomfortowa sytuacja.Mam zupełnie inne zdanie o ks. M.Puzewiczu,znam i cenię tego człowieka za wiele mądrych przemyśleń,za konsekwentne trwanie w nauce Chrystusa,nawet wbrew tym wszystkim,którzy uważają,że są wierzącymi ludżmi,a nie rozumieją,nie przyjmują nauki Jezusa,nienawidzą drugiego człowieka..A przecież to właśnie najważniejsze przykazanie-PRZYKAZANIE MIŁOŚCI jest warunkiem naszej tożsamości,wiary,zbawienia.Naszą przepustką do NIEBA.O tym właśnie zawsze mówi ks.Mietek Puzewicz,o miłości,przebaczeniu i poświęceniu się dla innych,potrzebujących,skrzywdzonych. Powiem więcej ten ksiądz spelnia ten warunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez Marta napisała, że ks realizuje przykazanie miłości. Nawet treści smsów przytacza. Wariat miłosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...